
24.11.2019 – Ședința plenară la Primăria Municipiului Bucuresti
Iată că Forumul Elevilor Bucureșteni îndeplinește ceea ce a promis: proiecte pentru elevii bucureșteni, și nu numai! A patra ședință în plen de când Forumul

Iată că Forumul Elevilor Bucureșteni îndeplinește ceea ce a promis: proiecte pentru elevii bucureșteni, și nu numai! A patra ședință în plen de când Forumul

Astăzi a avut loc prima ședintă în plen din anul 2020 a Forumului Elevilor Bucureșteni! În cadrul ședinței s-au adus în vedere proiectele aflate în

Astăzi a avut loc sedința plenară a Forumului Elevilor Bucureșteni, în cadrul Colegiul Național “Mihai Viteazul”, pe această cale mulțumim conducerii liceului pentru că ne-au

Chiar dacă perioada sărbătorilor și a sfârșitului de semestru este destul de aglomerată pentru noi, elevii, ne-am făcut timp si ne-am adunat la ultima ședință

Sâmbătă, 05.10.2019, a avut loc una dintre ședințele lunare în plen ale Forumului Elevilor Bucureșteni, în care membrii aleși au avut de efectuat alegeri masive cu

Noi, membrii Forumului Elevilor Bucureșteni, nu ne încetăm activitatea chiar dacă este weekend! Astăzi, 02.11.2019, a avut loc a treia ședință în plen de când