15.12.2019 – Ședința plenară la Liceul Teoretic Tudor Vladimirescu

Chiar dacă perioada sărbătorilor și a sfârșitului de semestru este destul de aglomerată pentru noi, elevii, ne-am făcut timp si ne-am adunat la ultima ședință în plen din 2019!

Au fost propuse proiecte pentru anul 2020, urmând ca la acestea să se lucreze și pe perioada vacanței, astfel că Forumul Elevilor Bucureșteni nu ia pauză nici măcar în această perioadă!

Ședința a avut loc la Liceul Teoretic “Tudor Vladimirescu”, cale pe care îi mulțumim domnului Director pentru că ne-a oferit sala de evenimente!