24.11.2019 – Ședința plenară la Primăria Municipiului Bucuresti

Iată că Forumul Elevilor Bucureșteni îndeplinește ceea ce a promis: proiecte pentru elevii bucureșteni, și nu numai!

A patra ședință în plen de când Forumul Elevilor Bucureșteni și-a ales conducerea, a avut loc ieri, în cadrul sălii de Consiliu a Primăriei Municipiului București. În cadrul acesteia fiecare comisie a prezentat câte un proiect, aplicabil fie în anul curent, fie în anul următor.

Mulțumim doamnei Primar General Gabriela Firea pentru că ne-a oferit sala de Consiliu din cadrul Primăriei Municipiului București și de asemenea persoanelor care ne sunt mereu alături în tot ceea ce implică această formulă de elevi: domnișoarei Alexandra Dobre Director General la Centrul pentru Seniori al Municipiului București, domnului Andrei Manea Director General la Centrul Municipal pentru Dialog și domnului Stancu Cezar Director General la Compania Municipală Sport pentru Toți București!

În continuare, vă reamintim de proiectul nostru ce se află în desfășurare “Hai la curs!” în parteneriat cu Centrul Municipal pentru Dialog, la care vă invităm să vă alăturați.
Mai multe detalii despre cursuri și formularul de înscriere gasiți accesând link-ul: https://www.dialogbucuresti.ro/evenimente/hai-si-tu-la-curs/