Astăzi a avut loc prima ședintă în plen din anul 2020 a Forumului Elevilor Bucureșteni! În cadrul ședinței s-au adus în vedere proiectele aflate în demers, urmând ca acestea să fie finalizate în perioada următoare pentru elevii bucureșteni și nu numai să se poată bucura de ele!
Ședința a avut loc la Liceul Teoretic “C.A.Rosetti”, cale pe care mulțumim conducerii liceului pentru că ne-au oferit sala de festivității!




Previous
Next