Sâmbătă, 05.10.2019, a avut loc una dintre ședințele lunare în plen ale Forumului Elevilor Bucureșteni, în care membrii aleși au avut de efectuat alegeri masive cu privire la aprobarea regulamentului de organizare și funcționare, dezbătând detalii importante din cadrul acestui act normativ.
Forumul Elevilor Bucuresteni își propune să creeze piloni de rezistență prin intermediul eventualelor proiecte astfel încât să susțină o dezvoltare armonioasă a noii generații.
Urmăriți-ne cât mai des pentru a vă actualiza bagajul de cunoștințe despre strategia de lansare, întâlnirile, cât și inițiativele noastre!