Noi, membrii Forumului Elevilor Bucureșteni, nu ne încetăm activitatea chiar dacă este weekend! Astăzi, 02.11.2019, a avut loc a treia ședință în plen de când Forumul Elevilor Bucureșteni și-a ales conducerea, care a avut loc în sala de consiliu a Primăriei Municipiului București, cu sprijinul doamnei Primar General Gabriela Firea!
În cadrul ședinței s-au discutat viitoare proiecte despre care vă vom ține la curent în cadrul următoarelor postări!
Alături de noi, la ședință, i-am avut ca invitați pe domnișoara Alexandra Dobre director la Centrul pentru Seniori al Municipiului București, pe domnul Andrei Manea director la Centrul Municipal pentru Dialog, pe domnul Cezar Stancu director la Compania Municipală Sport pentru Toți București, persoane care ne sprijină mereu în tot ceea ce facem!



